بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner
وزن
350 گرم
قیمت
850,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
زیبایی

کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner
 
کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner
 
 
کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner 2648

قيمت: 850,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

این کرم بهترین محصول برای سفت کردن و فرم دادن سینه می باشد که تنها در مدت دو هفته سینه را نرم می کند و خط های تیره پوست آن را از بین می برد و پوست را کاملا کشیده و صاف می کند. روش استفاده : کرم را به آرامی از پایین به بالا به مدت 2-3 دقیقه روی پوست ماساژ دهید. مدتی صبر کنید تا جذب پوست شود. سپس با آب بشویید. هشدار : کرم را به نوک سینه نزنید. حاوی عصاره چای سبز 100% طبیعی محصول شرکت partner love فرانسه - پاریس

به همراه صابون اشانتون پارتنر لاو با قیمتی معادل 15000 تومان . قبل از استفاده از کرم ، موضع را با صابون شسته و بگذارید کف آن به مدت 5 دقیقه بر روی پوست باقی بماند سپس آن را شسته و خشک کنید و از کرم مطابق دستور استفاده نمایید .

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف قابل ذکر است در همه موارد بالا هزینه ارسال به عهده فروشگاه است.

مشخصات:

100% طبیعی
حاوی عصاره چای سبز
محصول شرکت partner love فرانسه - پاریس
بهترین محصول برای سفت کردن و فرم دادن سینه
تنها در مدت دو هفته سینه را فرم می دهد و خط های تیره پوست آن را از بین می برد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.173.47.43) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

©1388-1398 sarpiran